Zapraszamy na warsztaty WAKACJE NA PIĄTKOWIE 2023

Podczas każdego jednodniowego warsztatu:

  • Zapewnimy całodzienne zajęcia w godzinach 7:30-16:30, prowadzone przez Sylwię Caban (pedagoga, terapeutę SI).
  • Odwiedzi nas minimum jeden specjalista (terapeuta SI-fizjoterapeuta, psycholog lub psychoterapeuta).
  • Odbędą się zajęcia tematyczne, ruchowe w przestronnych salach i na świeżym powietrzu.
  • Udamy się na tematyczną mikrowyprawę.
  • Zapewnimy kameralną grupę.

26.06-30.06 pięć jednodniowych warsztatów z cyklu SPORTOWA MATEMATYKA

26.06 Warsztat Matematyka przez zabawę oparta na ruchu i sensorycznych doznaniach. Zajęcia z elementami Integracji Sensorycznej .

27.06 Warsztat Tabliczka mnożenia z zupełnie innej perspektywy. Mnożenie i dodawanie mają tyle wspólnego! Czas, aby dzieci dotknęły tabliczki mnożenia i zobaczyły ile w niej piękna i prostoty.

28.06 Warsztat Gliniana pizza – dzielenie jako ciekawe wyzwanie, ćwiczymy pracę ręki poprzez lepienie z gliny.

29.06 Warsztat Ach ten zegar! Czy dzieci potrzebują dziś jeszcze zegara? Będziemy uczyć się planować z jego wykorzystaniem. 

30.06 Warsztat Królestwo ułamków. Dzieci poznają piękną opowieść o królestwie ułamków. Będziemy doświadczać wielozmysłowo w ramach zajęć z Sensoplastyki®

17.07-21.07 Pięć jednodniowych warsztatów z cyklu SENSORYCZNI ODKRYWCY

17.07 Warsztat Opowieść o powstaniu wszechświata. Podczas tego warsztatu wspólnie stworzymy oś czasu obejmującą miliony lat. Ulepimy z gliny modele różnych galaktyk.

18.07 Warsztat Opowieść o gwiazdach i Układzie Słonecznym. Wyruszymy na wielką wyprawę, aby zbadać meteoryty na górze Morasko. Podczas tego warsztatu naszymi przewodnikami będą wielcy astronomowie, tacy jak Kopernik i Heweliusz. 

19.07 Warsztat Opowieść o Ziemi. Wybierzemy się w podróż do początków powstania Ziemi. Przeprowadzimy ciekawe eksperymenty, zatopimy się w geologii i geografii. Będziemy doświadczać wielozmysłowo w ramach zajęć z Sensoplastyki®.

20.07 Warsztat Opowieść o powstaniu życia na Ziemi. Biologia odkryje przed nami etapy pojawienia się życia na ziemi. Poznamy różne gatunki żyjące na ziemi obecnie oraz na przestrzeni minionych  wieków. 

21.07 Warsztat Opowieść o powstaniu pisma. Podczas tego warsztatu poznamy wielkie cywilizacje oraz ich drogę do wprowadzenia pisma. Dzieci zmierzą się z kaligrafią i napiszą list prawdziwym piórem.

7.08-11.08 pięć jednodniowych warsztatów z cyklu RADZĘ SOBIE!

7.08 warsztat Mamy potrzeby V●ᴥ●V Spotkamy się z psem, poćwiczymy obowiązki: wypracujemy i zrealizujemy plan opieki. Będziemy ćwiczyć rozpoznawanie i komunikowanie swoich potrzeb, także zgłaszania się po pomoc, ale i odmawiania. Poćwiczymy rozwiązywanie konfliktów z uwzględnieniem potrzeb wszystkich stron.

8.08 warsztat Kolorowy świat emocji ( ❂͜つ❂) Urządzimy ekspedycję badawczą, podczas której dokonamy ciekawych odkryć dotyczących emocji. Postawimy na praktyczne zastosowanie tej wiedzy. 

9.08 warsztat Strach (ಠ╭╮ಠ) Kiedy strach jest jeszcze pomocny, a kiedy już przeszkadza? Poszukamy sposobów radzenia sobie z lękiem. Będziemy lepić gliniane Straszki.

10.08 warsztat Złość (◍͠°෴͡͠°◍) Czym złość różni się od przemocy? Co zrobić, gdy emocje przejmują kontrolę? Jak brać odpowiedzialność za własne emocje? 

11.08 warsztat Działamy razem( ͡° ͜ʖ ͡°)x( ͡• ͜ʖ̯ ͡•) Weźmiemy udział w kooperacyjnej grze terenowej i dzięki współpracy zdobędziemy szczyt góry Morasko. Omówimy, co nam poszło dobrze, a nad którymi elementami współpracy w grupie musimy jeszcze popracować.

 SPRAWY ORGANIZACYJNE:

  • Do 12.05 Cena 1 warsztatu 200zł. Przy zakupie 5 warsztatów z jednego cyklu cena pojedynczego warsztatu 120zł
  • Od 13.05 Cena 1 warsztatu 230zł. Przy zakupie 5 warsztatów z jednego cyklu cena pojedynczego warsztatu 140zł
  •  Zniżka dla rodzeństw -20zł/warsztat/ dziecko
  • Ze względu na małe grupy liczba miejsc na każdym jednodniowych warsztatów ograniczona!!!!

centrumdzieciecychmozliwosci.pl 605239398 (w godz. 10-13)

LINK DO ZAPISÓW https://forms.gle/77HGTVeZnNGhcdEz5